Erguvanlar Sandalye

Erguvanlar Sandalye, 1980 yılından beri İnegöl’de masa, sandalye ve diğer mobilya ekipmanları üretmektedir. Son yıllarda Türkiye’de iyi bilinen bir üretici olmakla birlikte dünyada da iyi bilinen bir üretici ve ihracatçı olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. İhracat yaptığımız bölgeler; başta Balkan ülkeleri, Almanya, Yunanistan, İsrail ve diğer Orta Doğu Ülkeleridir.

Kaliteli ürünleri üretmek ve pazara sunmak ilk günümüzden beri ana hedefimizdir. Bu sebeple üretime başladığımız ilk günden bu yana birinci sınıf malzeme ve işçilikten, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve çalışma disiplininden asla ödün vermedik. Bununla beraber sadece üretimde değil, teslimatta da aynı titizliği göstermemiz müşteri portföyümüzün hızla gelişmesini sağlamıştır.

Ürün koleksiyonumuzu sektörümüzde oluşan gelişme ve değişimlere göre her yıl yenilemekteyiz. En iyi sonucu alabilmek için, üretimde en kaliteli hammaddeleri kullanmaktayız. Ayrıca, üretimimizi yeni ve yüksek teknolojiye sahip makinelerle, tecrübeli kalifiye personelle gerçekleştirmekteyiz. Erguvanlar olarak sadece kendimize özgü modeller yapmakla kalmayıp, firmalara özgün sandalyelerde dizayn etmekteyiz.


MASA SANDALYE ÜRÜNLERİMİZİN BAŞLICA KULLANIM ALANLARI